ОРЕНДА АВТОКРАНА

У Києві та областях від 500 грн на годину
Замовити автокран

Знижка 5% на оренду автокрана

Візьміть будь-яку техніку в оренду на дві доби і отримайте знижку 5%

ЗАМОВИТИ АВТОКРАН В КИЄВІ

Послуги оренди автокрана Великий
парк автокранів
Вартість автокрана на годину Найнижчі
ціни
Найняти кран з оператором Тільки
досвідчені оператори

При виконанні різних робіт на будівельних майданчиках, сільськогосподарських і промислових об'єктах виникає необхідність в залученні спеціального обладнання. Зокрема, автокранів. Оренда автокрана дозволяє заощадити на придбанні спецтехніки в особисте користування. Наша компанія готова надати машину для проведення робіт приватному клієнту або організації за оптимальною ціною. Менеджер підбере оптимальну модель спец. техніки з урахуванням сфери його подальшого застосування і специфічних особливостей місцевості, на якій заплановано проведення робіт.

Оренда автокрана – це вигідно, якщо спецтехніка не використовується на регулярній основі. Клієнт отримує суттєву економію за рахунок мінімізації фінансових витрат. Він позбавляє себе від необхідності придбання дорогої машини у власність, її подальшого обслуговування та ремонту. Навіть при тривалому використанні обладнання, замовник може обмежитися внесенням комфортних щомісячних платежів в рамках підписаного договору. Як тільки необхідність в роботі автокрана зникне, замовник повертає спецтехніку власнику. Всі турботи, пов'язані з обслуговуванням спецтехніки та усуненням виявлених дефектів, лягають на плечі власника. Ви отримуєте в розпорядження повністю справну машину, підготовлену до інтенсивної експлуатації.

Машина надається замовнику разом з кваліфікованим оператором, який буде здійснювати управління її механізмами. Крім цього, оренда автокрана дозволяє вирішити проблему організації зберігання машини. Ці турботи лягають на плечі орендодавця.

Каталог автокранів

Компанія готова надати автомобільний кран в оренду на вигідних для вас умовах. Ми маємо в своєму розпорядженні великий автопарк спецтехніки, в якому представлені, зокрема, марки спецтехніки: MAN, МАШЕКА, XCMG, GOTTWALD, KRUPP, GROVE, LIEBHERR та інші.
Оренда маніпулятора
до 15 тонн
 • Довжина стріли до 11.9 м
 • МАНІПУЛЯТОРИ
від 500 грн/год
Замовити зараз
Оренда крана 20 тонн
до 20 тонн
 • Виліт стріли до 21.7 м
 • НЕВЕЛИКИЙ, МОБІЛЬНИЙ
від 500 грн/год
Замовити зараз
Оренда автокрана 25 тонн
до 25 тонн
 • Виліт стріли до 47.6 м
 • ЗАТРЕБУВАНИЙ
від 650 грн/год
Замовити зараз
Оренда автокрана 50 тонн
до 50 тонн
 • Виліт стріли до 55.8 м


від 1500 грн/год
Замовити зараз
Оренда автокрана 100 тонн
до 100 тонн
 • Виліт стріли до 56 м


від 2500 грн/год
Замовити зараз
Автокран 300 тонн
до 300 тонн
 • Виліт стріли до 84 м


від 3500 грн/год
Замовити зараз
Клієнт орендує повністю справну спецтехніку з водієм (оператором) на певний термін. У момент підписання договору менеджер розраховує вартість оренди крана, яка буде зафіксована в документах. Менеджер допоможе підібрати обладнання, призначене для вирішення актуальних для вас завдань. Якщо в процесі експлуатації машини у вас виникне потреба в іншій машині, ми будемо готові обговорити умови її заміни на більш оптимальний варіант.

Залиште заявку

І ми підберемо вам автокран протягом 30 хвилин. Або зателефонуйте нам на номер
+38(068) 444-41-40

ПОСЛУГИ АВТОКРАНА В КИЄВІ

Ми надаємо надійні, сучасні, продуктивні та функціональні автокрани в Києві, які не будуть простоювати і забезпечать максимальний ККД. Залежно від завдань, які належить вирішити клієнту, ми готові підібрати машину по:

 • вантажопідйомності;
 • вазі;
 • розмірам шасі;
 • довжині і конструкції стріли;
 • характеру вантажу.

Перераховані характеристики впливають на ціну оренди крана. Зі збільшенням вантажопідйомності збільшується ефективність техніки на майданчику. Вона отримує здатність піднімати більшу вагу і справлятися з більш складними завданнями. Ми готові надати в оренду в Києві кран вантажопідйомністю від 14 до 1200 тонн. Зі збільшенням вантажопідйомності зростає і довжина стріли машини. Найбільш універсальними вважаються моделі, вантажопідйомність яких досягає 25 тонн. Техніка, що має більш значні характеристики, популярна при будівництві різних інфраструктурних об'єктів, автострад і залізничних конструкцій.

Коли необхідна підвищена жорсткість стріли, слід вибирати моделі з гідроциліндрами. Спецтехніка зі стрілою на залізному тросі є більш гнучкою. Залежно від різновиду машини, виліт її стріли може становити від 3 до 84 метрів. Стріли з великим вильотом мають телескопічну конструкцію.

При замовленні автокрана в оренду в Києві ми рекомендуємо також звертати увагу на вагу техніки. Цей параметр визначає спосіб доставки машини до місця проведення робіт. Відповідно, вартість їх оренди також буде відрізнятися.

Оформлення послуги автокрана: залиште заявку на оренду підйомного крана будь-яким зручним способом, і наші менеджери проконсультують вас з питань вибору спецтехніки для вашого випадку.

Відгуки клієнтів

Наші переваги

15 років
На ринку спецтехніки
45
Компаній партнерів
135
Одиниць техніки в наявності
1187
Контрагентів

Контакти

Телефонуйте і ми вам допоможемо
+38(068) 444-41-40
Якщо є питання, задайте їх нашому менеджеру. Ми будемо раді відповісти на всі питання
Зв'яжіться з нами
Колекторна 3, Київ, Україна
avto-kran@motors.kiev.ua