ОРЕНДА МАНІПУЛЯТОРА

Вантажопідйомність 5, 10, 15 тонн
Замовити маніпулятор

Знижка 5% на оренду автокрана

Візьміть будь-яку техніку в оренду на дві доби і отримайте знижку 5%

ЗАМОВИТИ МАНИПУЛЯТОР В КИЄВІ

Послуги оренди автокрана Великий
парк автокранів
Вартість автокрана на годину Найнижчі
ціни
Найняти кран з оператором Тільки
досвідчені оператори

Вам варто скористатися послугою оренди маніпулятора, якщо необхідно перевезти важкі будівельні матеріали, залізобетонні вироби, масивні металоконструкції. Маніпулятор має ряд переваг:

 • велика вантажопідйомність;
 • присутня маніпуляторна установка і чимала довжина стріли, що дозволить не тільки привезти, а розвантажити важкі будматеріали або непідйомне обладнання;
 • допоможе при монтажі;
 • вам не потрібно замовляти два види техніки, автокран і вантажівку, з завданнями впорається маніпулятор, що дозволить вам істотно знизити витрати на оренду спецтехніки.

Замовників залучає ряд переваг. Стандартна ситуація - необхідно привезти і розвантажити цеглу, або блоки для фундаменту, залізобетонні конструкції, газоблоки, вага палети яких перевищує кілька тон. Замовник, мінімізуючи кількість рейсів (вибравши необхідний тоннаж) тим самим скорочує витрати на доставку, так як одна одиниця техніки може доставити значний обсяг необхідного вантажу. Довжина кузова до 7 метрів дозволяє перевезти труби, упаковки з профнастилом, будь-які габаритні залізобетонні вироби. Ширина кузова близько 2,4 метра вміщає широкі металоконструкції, які використовують при будівництві житлових комплексів, офісних великих торгових центрів, при забудові дачної ділянки. Довжина стріли до 12 метрів дозволить подати будівельні матеріали на потрібну висоту. За допомогою маніпулятора можна проводити монтаж плит перекриття при будівництві заміського будинку висотою кілька поверхів.

Каталог автокранів

Компанія готова надати автомобільний кран в оренду на вигідних для вас умовах. Ми маємо в своєму розпорядженні великий автопарк спецтехніки, в якому представлені, зокрема, марки спецтехніки: MAN, МАШЕКА, XCMG, GOTTWALD, KRUPP, GROVE, LIEBHERR та інші.
Оренда маніпулятора
до 15 тонн
 • Довжина стріли до 11.9 м
 • МАНІПУЛЯТОРИ
від 500 грн/год
Замовити зараз
Оренда крана 20 тонн
до 20 тонн
 • Виліт стріли до 21.7 м
 • НЕВЕЛИКИЙ, МОБІЛЬНИЙ
від 500 грн/год
Замовити зараз
Оренда автокрана 25 тонн
до 25 тонн
 • Виліт стріли до 47.6 м
 • ЗАТРЕБУВАНИЙ
від 650 грн/год
Замовити зараз
Оренда автокрана 50 тонн
до 50 тонн
 • Виліт стріли до 55.8 м


від 1500 грн/год
Замовити зараз
Оренда автокрана 100 тонн
до 100 тонн
 • Виліт стріли до 56 м


від 2500 грн/год
Замовити зараз
Автокран 300 тонн
до 300 тонн
 • Виліт стріли до 84 м


від 3500 грн/год
Замовити зараз
Клієнт орендує повністю справну спецтехніку з водієм (оператором) на певний термін. У момент підписання договору менеджер розраховує вартість оренди крана, яка буде зафіксована в документах. Менеджер допоможе підібрати обладнання, призначене для вирішення актуальних для вас завдань. Якщо в процесі експлуатації машини у вас виникне потреба в іншій машині, ми будемо готові обговорити умови її заміни на більш оптимальний варіант.

Залиште заявку

І ми підберемо вам автокран протягом 30 хвилин. Або зателефонуйте нам на номер
+38(068) 444-41-40

ПОСЛУГИ МАНІПУЛЯТОРА В КИЄВІ

Послуга оренди маніпулятора затребувана не тільки будівельними компаніями для постачання будматеріалами споруджуваних об'єктів, а й торговельними компаніями при розвантаженні та перевезенні важких палет. Компанії, що займаються виробництвом металоконструкцій, важких верстатів, успішно використовують маніпулятор для доставки і монтажу.

Більше 90% будівельних бригад для вирішення повсякденних завдань беруть в оренду автокрани, що набагато дешевше, ніж обслуговувати власний автопарк. Маніпулятор є універсальним транспортним засобом і дозволяє вирішити відразу кілька завдань:

 • Навантаження, доставка, розвантаження, підйом важких об'єктів масою до 5, 10, 15 тонн;
 • Транспортування будівельних вантажів;
 • Допомога при монтажних роботах на висоті.

Замовивши послугу оренди маніпулятора в Києві ви вирішите цілий ряд питань, які виникнуть при будівництві заміського будинку. Доставити палети цегли, важкі залізобетонні плити, обладнання, верстати, битовки на будівельний майданчик, торгові кіоски - з усіма завданнями впорається кран-маніпулятор. Наш досвідчений оператор підвищить продуктивність праці робітників і скоротить час на дорогу. Маніпулятор дозволить безпечно транспортувати негабаритні вантажі на потрібну ділянку. У нашій компанії представлені крани-маніпулятори з максимальним вильотом стріли до 12 метрів і максимальною вантажопідйомністю 15000 кг.

Відгуки клієнтів

Наші переваги

15 років
На ринку спецтехніки
45
Компаній партнерів
135
Одиниць техніки в наявності
1187
Контрагентів

Контакти

Телефонуйте і ми вам допоможемо
+38(068) 444-41-40
Якщо є питання, задайте їх нашому менеджеру. Ми будемо раді відповісти на всі питання
Зв'яжіться з нами
Колекторна 3, Київ, Україна
avto-kran@motors.kiev.ua